تولید زعفران افغانستان به خاطر زلزله هرات با کاهش مواجه شده است

تولید زعفران افغانستان: تولید زعفران با کیفیت افغانستان در شرایط دشوار انجام می شود. این مشکل به خاطر زلزله هرات است.

  • قیمت زعفران افغانستانی در بروکسل
    قیمت زعفران افغانستانی در بروکسل 1980€ خرید و فروش زعفران در بلژیک و اروپا | توزیع زعفران هرات و فروش عمده زعفران توسط شرکت کینگ بیزینس
  • قیمت عمده زعفران افغانستان
    قیمت عمده زعفران افغانستان 1950€ زعفران هراتی و فروش زعفران فله افغانی در اروپا توسط شرکت زعفران کینگ بیزینس . خریداری زعفران فرانسه | هلند

تسلیت به مردم افغانستان

در زلزله ای که در هرات افغانستان رخ داد، تعداد زیادی از مردم جان خود را از دست دادند. شرکت کینگ بیزینس این ضایعه را به مردم افغانستان تسلیت می‌گوید و برای بازماندگان آرزوی صبر و شکیبایی دارد.

زعفران افغانستان در شرکت کینگ بیزینس

شرکت کینگ بیزینس در سال‌های گذشته زعفران‌های مختلفی از جمله زعفران کشمیر، مراکش، افغانستان، ایران و اسپانیا را به سراسر جهان صادر می‌کرد. اما در حال حاضر، این شرکت فقط زعفران افغانستان، زعفران ایران و زعفران اسپانیا را به بازار عرضه می‌کند.

شرایط زعفران افغانستان

با توجه به شرایط آب و هوایی مناسب در سال جاری، انتظار می‌رفت که زعفران افغانستان با کیفیت بسیار بالایی تولید شود. اما زلزله هرات باعث شد که بخش اعظمی از کشت زعفران در این منطقه از بین برود.

زلزله هرات و تأثیر آن بر زعفران

بیشتر از 98.5 درصد از زعفران افغانستان در استان هرات تولید می‌شود. این استان در شمال غربی افغانستان واقع شده است و یکی از مناطق پرجمعیت این کشور است. زلزله هرات باعث شد که زیرساخت های مورد نیاز برای تولید زعفران در این منطقه تخریب شود و کشاورزان و تاجران زعفران نیز خسارات سنگین متحمل شوند.

کیفیت زعفران افغانستان

زعفران افغانستان به دلیل کیفیت بالای آن در جهان شناخته شده است. این زعفران دارای رنگ و عطر بسیار خوبی است و برای مصارف خوراکی و دارویی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

تولید زعفران افغانستان

با توجه به شرایط فعلی، تولید زعفران افغانستان در سال جاری کاهش قابل توجهی خواهد داش. اما با بهبود شرایط، تولید زعفران در این کشور در سال‌های آینده افزایش خواهد یافت.

خرید زعفران افغانستان از کینگ بیزینس

شرکت کینگ بیزینس یکی از بزرگترین صادرکنندگان زعفران افغانستان است. این شرکت زعفران افغانستان را با کیفیت بالا و قیمت مناسب به سراسر جهان عرضه می‌کند.

حمایت از تاجران زعفران افغانستان

شرکت کینگ بیزینس امیدوار است که با بهبود شرایط در افغانستان، تولید زعفران در این کشور به سطح قبل از زلزله بازگردد. این شرکت همچنان به حمایت از کشاورزان و تاجران زعفران افغانستان ادامه خواهد داد.

error: Content is protected !!
پیمایش به بالا