در این بخش عواملی که به طور مستقیم و غیر مستقیم بر قیمت خرید زعفران گرمی تاثیر می گذارند را بررسی می کنیم. همچنین قیمت امروز زعفران صادراتی را می توانید مشاهده کنید. قیمت یک گرم زعفران پاکتی در بازار زعفران مشهد چند است؟ در ادامه به بررسی وضعیت قیمت هر گرم زعفران در سال ۱۴۰۰ خواهیم پرداخت. قیمت هر گرم زعفران در سال 1400

قیمت امروز زعفران صادراتی

قیمت امروز زعفران صادراتی در مشهد و تهران تفاوتی ندارد. اما قیمت امروز زعفران کیلویی در بازار زعفران چند است؟ قیمتهای زعفران معمولا با توجه به وزن سفارش متفاوت هستند. به طبع یک کیلو زعفران یک قیمت دارد و ۱۰۰ کیلو زعفران یک قیمت دارد. در ادامه می توانید لیست قیمت امروز زعفران صادراتی را مشاهده و گزینه مورد نظرتان را انتخاب بفرمایید.

برای خرید زعفران و ثبت سفارش می توانید با کارشناسان ما در ارتباط شوید. 

قیمت امروز زعفران صادراتی

قیمت یک گرم زعفران پاکتی در بازار

قیمت یک گرم زعفران در اکثر شهرها تفاوت دارد. همیشه قیمت خرید زعفران گرمی نسبت به خرید زعفران کیلویی بیشتر است. قیمت خرید زعفران گرمی در ایران به ازا هر گرم بسته بندی شده بین ۱۱ تا ۲۳ هزار تومان است. قیمت روز هر گرم زعفران در ایران مانند دیگر اجناس تحت شرایط داخلی و خارجی تغییراتی را دارد. قیمت امروز زعفران در ایران تحت عواملی مثل:
  1. شرایط اقتصادی و سیاسی کشور
  2. نوسانات نرخ ارز
  3. میزان تقاضا
  4. مناسبت های مذهبی و فرهنگی ایران ( محرم، ماه رمضان، عید نوروز و دیگر اعیاد و… )
البته عوامل دیگری هم هستند که مستقیما بر قیمت روز زعفران گرمی و زعفران مثقالی موثرند که در ادامه بررسی کردیم.
برای خرید زعفران و ثبت سفارش می توانید با کارشناسان ما در ارتباط شوید. ۰۹۱۲۰۶۵۸۵۳۵
 
قیمت یک گرم زعفران مشهد در بازار

عواملی که تعیین کننده قیمت زعفران گرمی هستند عبارتند از:

  1. نوع هر گرم زعفران (زعفران انواع مختلفی دارد.)
  2. کیفیت زعفران
  3. نوع بسته بندی زعفران پاکتی یا گوهر و…
  4. قدرت برند زعفران
  5. میزان تقاضا
  6. قدرت خرید افراد جامعه هدف
برای خرید زعفران مشهد و ثبت سفارش با کارشناسان ما در ارتباط شوید. ۰۹۱۲۰۶۵۸۵۳۵ قیمت زعفران گرمی

مرکز فروش زعفران

همانطور که میدانید شرکت الماس زعفران جهان و Saffron King Business در حوزه فروش زعفران فله و صادرات زعفران فعالیت دارد. عاملان فروش و نمایندگان رسمی ما در کشورهای ترکیه، هلند، افغانستان، آلمان، اندونزی، نیوزیلند و…. آماده خدمت رسانی به شما فعالان اقتصادی هستند. انواع زعفران های که در این مرکز تولید می شوند عبارتند از: ۱٫ زعفران نگین ( سوپر نگین _ نگین صادراتی _ نگین معمولی _ شبهه نگین ) ۲٫ زعفران سر گل ( سر گل صادراتی _ سر گل درجه یک _ سر گل ممتاز _ سر گل اعلا ) ۳٫ زعفران پوشال ( پوشال صادراتی _ پوشال قلم دار _ پوشال معمولی _ پوشال ضعیف ) یکی از مزیت های خرید زعفران از این مرکز فروش زعفران این است که: مفتخر هستیم که بنا به دستور شما می توانیم سفارش تان را در ایران یا در کشوری که بخواهید تقدیمتان کنیم.

برای خرید زعفران و ثبت سفارش با کارشناسان ما در ارتباط شوید. ۰۹۱۲۰۶۵۸۵۳۵

مرکز فروش زعفران